Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»!

0

14 квітня 2021 року на базі Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) відбувся заключний ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Професійна освіта».   науково-практичній конференції. До участі в ньому було запрошено 28 учасників – авторів 19 наукових робіт, що були визнані переможцями І етапу. Всього у конкурсі взяло участь 110 студентів з 37 закладів вищої освіти України, які подали на розгляд конкурсної комісії 90 наукових робіт.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляли двоє студентів кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики – здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Професійна освіта (машинобудування)» Іван Бурак (IV курс) та Олександр Бялковський (V курс).

Робота «Розробка та виготовлення лабораторної установки «Маятниковий копер»» (виконавець Буряк Іван, науковий керівник – професор Шайко-Шайковський О.Г.) увійшла до списку переможців І етапу та доповідалася на секції «Теоретико-методичні основи розробки та використання засобів навчання та виховання», а її автор здобув диплом ІІІ ступеня за результатами оцінювання доповідей учасників заключного етапу.