ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

Вишиванка – символ краси та національної ідентичності українського народу.

День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Українці, одягаючи вишиванку, зберігають споконвічні народні традиції та об’єднуються в єдиний народ від заходу до сходу. Вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України. Одягаючи вишиту сорочку, ми повинні пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на Сході України. Саме завдяки їм кожен з нас у своєму місті, селі, селищі має змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції.

Студенти та викладачі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук завжди долучаються до відзначення Дня вишиванки, одягаючи вишиті сорочки та демонструючи традицію єднання українців живим ланцюгом між поколіннями. В цей день усіх згуртовує любов і повага до історії та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань – української вишиванки.