Українську команду на виставці “KIDE” відзначили спеціальною нагородою

0

Кафедра програмного забезпечення комп“ютерних систем щиро вітає студентку 143В групи (спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення) Оринчук Єлизавету, яка виборола золоту медаль на одній з найбільших виставок в Азії – Kaohsiung International Invention & Design EXPO (KIDE), яка проходила 1-3 грудня 2022 в м. Гаосюн (Тайвань).

“KIDE” – це платформа, де винахідники з усього світу демонструють наукові дослідження, просувають ідеї та обмінюються досвідом з іншими учасниками.

Конкурсна робота Оринчук Єлизавети під керівництвом професора кафедри термоелектрики та медичної фізики Головацького В.А. присвячена дослідженню характеристик веселки (теорія та комп’ютерна модель). Моделювання виконано з використанням системи Wolfram Mathematica і опубліковано в репозиторії розробника системи. Веселка – символ Перемоги, а в комп’ютерній моделі Єлизавети в одній з заставок програми зображено подвійну веселку, яка оберігає Україну.

Українську команду на виставці відзначили спеціальною нагородою “Best Group Award”, оскільки українці вибороли 11 золотих, 7 срібних та 1 бронзову медаль.

Вітаємо Оринчук Єлизавету та її наукового керівника із заслуженою нагородою та бажаємо подальших здобутків!

Залишити коментар