Європейське Оптичне Товариство (EOS) засуджує військове втручання Росії в Україну

0

Ми у EOS глибоко стурбовані ситуацією, яка зараз в Україні, і наші думки з нашими українськими колегами.

Заява виконавчого комітету EOS:

EOS рішуче засуджує військове втручання Росії, яке масово порушує міжнародне право. Коротко-, середньо- та довгострокові наслідки для міжнародної безпеки та співпраці зараз важко передбачити. Цінності вченого суспільства, такого як EOS, — це солідарність, обмін і надія разом створити кращий світ. Ми глибоко засмучені нинішньою ситуацією, яка суперечить усім цінностям, які ми захищаємо. Наші думки прямують до українського народу, а особливо до наших українських колег.

EOS також співчуває російським колегам, які не вірять в агресію своєї влади і так само страждають від того, що не можуть вільно висловлювати свою незгоду на власній батьківщині.

Українське товариство чистої та прикладної оптики (USPAO) є афілійованим товариством EOS, і ми зробимо все, що в наших силах, щоб забезпечити безперервність нашої співпраці.

Ми закликаємо європейські уряди вжити негайних заходів для захисту життя українського населення. Ми відновлюємо всю нашу дружбу та солідарність у цей непростий період з нашими українськими колегами.