Вручення іменних стипендій від компанії Orca Finance 13 найкращим студентам університету!

28 травня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось вручення іменних стипендій від компанії Orca Finance 13 найкращим студентам університету. З кожного факультету/інституту вибрано по одному представнику згідно рейтингу студентів. Інститут фізико-технічних на комп’ютерних наук гідно представила студентка 225 групи кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Андрійчук Ксенія. Переможцям вручили іменні сертифікати на 500 доларів США, стипендії виплачуватимуть у криптодоларах по 100 BUSD впродовж п’яти місяців.

Кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки висловлює свої щирі привітання переможниці та бажає майбутніх високих наукових та навчальних досягнень!