Академічне ІТ-товариство України нарешті дізналося імена кращих здобувачів вищої освіти зі спеціальності Комп’ютерні науки 2021 року !!!

Фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки» відбувся! Галузева конкурсна комісія на своєму засіданні визначила переможців до складу яких увійшов магістр кафедри комп’ютерних наук Дмитро Скопецький (Освітня програма “Інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах”).

Цього року на конкурс було подано 84 наукові роботи від представників 46 закладів вищої освіти України.

Цікава та актуальна робота “Система контролю смарт-будинків” з використанням технологій збору та аналізу даних та її автор вибороли диплом ІІ ступеня.

Вітаємо Дмитра Скопецького та його наукового керівника, асистента, к.ф.м.н. Юрія Томку з заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів в царині аналізу даних !!!

Юрій Томка
Дмитро Скопецький