Вітаємо з присудженням наукового ступеня доктора наук!

Згідно наказу МОНУ від 15.04.21 #420, рішенням спеціалізованої вченої ради Д 76.051.01, заступнику директора ІФТКН з наукової роботи, доценту кафедри оптики та ВПС ІФТКН Дуболазову Олександру Володимировичу присуджено науковий ступінь доктора фізико-математичних наук зі спеціальності 01.04.05 – оптика, лазерна фізика.

Публічний захист дисертаційної роботи на тему “Багатофункціональна стокс-корелометрія поляризаційно-необнорідних об’єктних полів оптично-анізотропних біологічних шарів” відбувся 26 лютого 2021 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Щиро бажаємо Олександру Володимировичу натхнення, творчого неспокою та подальших успіхів у науковій та викладацькій діяльності, міцного здоров’я, підтримки близьких людей та усіляких гараздів!