Результати ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю “Професійна освіта (машинобудування)” по кафедрі професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Микола Свищ виборов диплом ІІІ ступеня у заключному ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності “Професійна освіта” (робота “САПР AUTOCAD як засіб формування компетентностей здобувачів професійної освіти”). До конкурсу було допущено 86 робіт з 36 закладів вищої освіти, до ІІ туру вийшло 16 робіт. Конкурс проводився 15 квітня 2020 року в режимі онлайн-конференції на базі Української інженерно-педагогічної академії (м, Харків)