Захист бакалаврських робіт за спеціальністю 104 “Фізика та астрономія”

Відбувся захист бакалаврських робіт за спеціальністю №104 «Фізика та астрономія». Наші випускники продемонстрували свою фаховість у розв’язанні конкретних прикладних і теоретичних задач у галузі фізики з використанням сучасних інформаційних технологій, фізичного експерименту і моделювання. Зокрема, студент 411 групи Кас’янчук О.І. розробив програмний продукт для створення моделей фізичних процесів в інтернет середовищі з використання мови програмування JavaScript, що є ефективним інструментом у вивченні фізики.
Голова екзаменаційної комісії доктор фізико-математичних наук, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Прикарпатського національного університету
Коцюбинський Володимир Олегович зазначив, що теоретичні знання та практичні навички випускників підтверджують їх належний рівень кваліфікації та готовність до самостійної, ефективної дослідницької та наукової діяльності.
Щиро вітаємо наших випускників! В добрий час до нових успіхів у мирній і процвітаючій Україні!