• Зустріч із майбутніми студентами
  • Вибір професії - складне і відповідальне завдання, яке постає перед кожним старшокласником та абітурієнтом. Складність полягає у недостатній кількості інформації та знань про різноманітний світ професій, про те, які існують вимоги до тої чи іншої спеціальності. У рамках профорієнтаційних заходів, які організовує Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координатор з профорієнтаційної роботи інституту - Ігор Фесів зі своїм колегою Андрієм Негричом відвідали провідні навчальні заклади Заліщицького та Заставнівського районів. Викладачі університету висловлюють вдячність директорам закладів за увагу і допомогу. Важливими є результати таких зустрічей - під час вступної кампанії 2017 року на державну форму навчання в ІФТКН вступило 287 випускників ЗНЗ.

• Благодійний концерт «Допоможи дитині»
  • 7 листопада 2017 року профбюро інституту ФТКН’у провело у стінах Мармурової зали Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича благодійний концерт «Допоможи дитині».

• З 9 по 11 листопада 2017 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція (І Міжнародний симпозіум) на тему: «Практичне застосування нелінійних динамічних систем в інфокомунікаціях».
  • З 9 по 11 листопада 2017 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція (І Міжнародний симпозіум) на тему: «Практичне застосування нелінійних динамічних систем в інфокомунікаціях», організатором якої виступила кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки. Даний науковий захід був присвячений актуальним теоретичним та практичним проблемам нелінійних динамічних систем в інформаційно-комунікаційних системах, що і викликало інтерес серед науковців України (Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Львів, Тернопіль) та зарубіжжя (Фінляндія, Румунія, Іспанія та Польща).

• Представники ІФТКН відвідали Люблінську політехніку
  • Завідувач кафедри оптики та видавничо-поліграфічної справи, док. фіз-мат наук Олександр Ушенко та асистент кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики, канд. фіз-мат. н. Ігор Панько з робочим візитом відвідали факультет основ техніки Люблінської політехніки.

• Шановний, Сергій Едуардович!
  •  Шановний, Сергій Едуардович!

Колектив інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук високо цінує Вашу життєву мудрість і людяність, компетентність і принциповість, які створили заслужений авторитет і повагу серед співробітників і студентів всього університету.

• ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з фізики для школярів

• Посвята першокурсників ІФТКН 2017
  • Посвята — це незабутня подія, яка мала місце в житті кожного із нас. Адже, згідно з головним студентським правилом — ви не можете називати себе студентом, якщо не пройшли етап посвяти. Головна мета заходу — познайомити студентів різних груп між собою та кураторами, залучити студентів до активного і водночас цікавого відпочинку та до здорового способу життя. Посвята відбувається щороку, проте старшокурсники завжди  вигадують щось нове, щоб захід був максимально захоплюючим.

• Підсумки конференції Correlation Optics 2017
  • За підсумками конференції Correlation Optics 2017, яка відбувалась в Чернівцях на базі інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук та завершилась 15 вересня 2017 року, було проведено прес-конференція з обговорення результатів роботи конференції за участю представників 5 країн світу: України, Данії, США, Німеччини та Польщі.

• Екскурсійний похід на флагман машинобудівної галузі краю ТОВ «МАШЗАВОД»
  • Студенти-першокурсники спеціальностей 015 «Професійна освіта (Машинобудування)» та 014 «Середня освіта (трудове навчання та технології)», що здійснюють підготовку на кафедрі професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ здійснили екскурсійний похід на флагман машинобудівної галузі краю ТОВ «МАШЗАВОД».

• Конференція у рамках міжнародного TEMPUS проекту EANET
  • 4-5 вересня 2017 року на базі Чернівецького національного університету іменні Юрія Федьковича у рамках міжнародного TEMPUS проекту EANET відбулася підсумкова зустріч

• МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З КОРЕЛЯЦІЙНОЇ ОПТИКИ
  • У вересні 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводиться тринадцята міжнародна конференція з кореляційної оптики. Дана конференція є ювілейною – відзначає 25 річницю. Адже підготовка до першої конференції цього циклу розпочалась у 1992, й починаючи з 1993 року конференція проводиться кожні два роки.

• Епоха глобалізації оптичної науки вимагає структурних перетворень

• Рада директорів Американського оптичного товариства «OSA» визнала професора Ігоря Івановича Мохуня як «OSA Senior Member».

• Списки студентів ВКТ, поселених у гуртожиток на 1 семестр 2017/2018 н.р.

• Колектив викладачів та співробітників Інституту фізико технічних та комп'ютерних наук щиро вітає Анатичука Лук'яна Івановича зі славним 80-річним ювілеєм !
  • Колектив викладачів  та співробітників Інституту фізико технічних та комп'ютерних наук щиро   вітає  Анатичука Лук'яна Івановича  зі  славним   80-річним   ювілеєм !