13-та Тихоокеанська конференція з лазерів та електрооптики (CLEO Pacific Rim, CLEO-PR 2018)

Директору Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, професору Ангельському О. В., представлена унікальна можливість відвідати  13-у Тихоокеанську конференцію з лазерів та електрооптики (CLEO Pacific Rim, CLEO-PR 2018), яка відбудеться у Гонконзі, у виставковому центрі Гонконга з 29 липняпо 3 серпня 2018 року. Конференція підтримується всесвітно визнаними міжнародними організаціями з оптики та електроніки, зокрема Австралійським оптичним товариством (AOS), Китайським оптичним товариством (COS), оптичним товариством Америки (OSA) та багатьма іншими.

Зокрема, запрошення Ангельському О.В. на зустріч, було надано оптичним товариством Америки (OSA) з пропозицією прийняти участь у перемовинах, з президентом OSA, IanWalmsley та  директором компанії (OSA CEO), ElizabethRogan, про сучасний стан оптики в Україні. Бесіда відбудеться під час спеціально організованого обіду (OSA FELLOWS LUNCH) для академіків OSA в рамках роботи конференції.