• Увага! ФУТБОЛ!

• ДЕНЬ ІНСТИТУТУ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

• КОД НАЦІЇ - "ТРЕБА ТРИМАТИСЯ КУПИ. KALYNOWSKA & ANGELSKY"

• Без краваток. Випуск №18. Гість - Олег Ангельський

• Представники Східно-баварського університету прикладних наук в Інституті фізико-технічних та комп'ютерних наук
  • 27 березня о 10:30 в 2 ауд.9 корпусу відбулася зустріч з представником Східно-баварського університету прикладних наук

• Висока відзнака з нагоди ювілею!
  • Розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації від 16.03.2018 р. Раранського Миколу Дмитровича, професора кафедри фізики твердого тіла за вагомий особистий внесок у розвиток науки, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих наукових кадрів та з нагоди 80-річного ювілею нагороджено Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «На славу Буковини».

• На знак поваги до наукового подвигу видатного буковинського вченого
  • Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто щиро привітав видатного українського науковця, директора Інституту фізико-технічних та компютерних наук Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

• В Інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук відбувся науковий семінар за участю відомого вченого України
  • 12 березня 2018 року на базі Інституту  фізико-технічних та комп’ютерних наук  відбувся науковий семінар за участю відомого, одного з найбільш цитованих вчених України,  професора, завідувача лабораторією нанобіотехнологій в Інституті біохімії імені О. В. Палладіна НАН УкраїниОлександра  Петровича Демченко.  Участь в роботі семінару взяли не тільки викладачі і науковці Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, але й колеги з Інституту біології, хімії та біоресурсів.

• Нагороджено студентку ІФТКН

• Високий професіоналізм та наукові здобутки завжди цінуються
  • За рецензування наукових статей в журналах Optical Engineering та Journal of Biomedical Optics Ангельський О.В.  був нагороджений сетрифіктами високої оцінки його роботи, як рецензента цих журналів, від Міжнародного товариства з оптики і фотоніки у 2017 році.

• НА ШЛЯХУ ДО ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТАТУСУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
  • Нещодавно Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №912 від 22.10.17 стосовно надання закладу вищої освіти національного, підтвердження чи позбавлення цього статусу.

Порівняльний аналіз сукупності об’єктивних (п.3), порівняльних (п.4) і преміальних (п.5) критеріїв надання та підтвердження статусу національного закладу вищої освіти виявив вагому роль наукових показників. У блоці порівняльних критеріїв наявні вісім таких показників (п.п. 1, 5, 8-13) з тринадцяти.

• День Святого Валентина
  • Можна ставитися до Дня святого Валентина по-різному, але він вже став частиною нашого життя і лише від нас залежить, який зміст у нього вкладати.

• Петиція щодо покращення пішохідної доступності по вул. Рівненській м. Чернівці
  • Мешканці міста висловлюють прохання до місцевої влади зробити безпечними умови пересування пішоходів по вулиці Рівенській. По вулиці Рівненській на відрізку протяжністю 500 метрів від вул. Сторожинецької до новобудови на вул.Рівненській "Перспектива" відсутній тротуар (пішохідна доріжка). Люди, які там мешкають, а також ті які добираються до роботи, на навчання до корпусу ЧНУ чи до пологового будинку позбавлені безпечного пересування по цій вулиці. По ній рухається велика кількість автомобілів, в тому числі вантажівок, у зв'язку із здійсненням забудови. Фактично людям доводиться пересуватися по проїзній частині поміж автомобілів, що є небезпечним. Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення безпечності мешканців міста та запобігання нещасних випадків є потреба влаштування тротуару для пішоходів на вказаному відрізку. Для розляду питання Чернівецькою міською радою даної петиції необхідно набрати 250 голосів. Проголосувати можна за наступним посиланням:

• Професора Ангельського О. В. відзначили сертифікатом Американського оптичного товариства «OSA»
  • Один із видів стимулювання професійної діяльності науковців та вчених як в Україні, так і в світі, є науковометричний облік їх роботи та відповідне матеріальне та моральне заохочення.

• Випускники ІФТКН затребувані в Європі
  • Випускниця Відділу комп’ютерних технологій - Наталія Омельянюк, яка наразі проживає та працює в Бельгії, розповідає про навчання в ЧНУ та як воно вплинуло на її подальшу долю та кар’єру.