• Високі показники DOU викладачів та студентів Відділу комп’ютерних технологій Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук
  • DOU — український проект, створений для розповсюдження новин, аналітичних статей та свіжої інформації, пов'язаної з інформаційними технологіями. Проект розрахований на українських розробників програмного забезпечення, був започаткований у 2005 році, і з того часу відомий проведенням різноманітних опитувань та досліджень. Щокварталу складається рейтинг ІТ-компаній за кількістю працівників. Щороку портал проводить дослідження для визначення найкращих роботодавців серед ІТ-компаній, а з 2010 року досліджуються також зарплати працівників ІТ-галузі.

• ЗДОБУТКИ НАУКОВЦІВ ІНСТИТУТУ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК
  • У вересні 2017 року у Чернівецькому національному університеті на базі інституту фізико-технічних та комп’ютерних  наук пройшла 13 міжнародна конференція з кореляційної оптики.

• Історія професійного успіху від Кузнєцова Едуарда Івановича
  • Шановний п.Ігор Фесів

В зв’язку з Вашим проханням надсилаю деякі дані про себе, як випускника кафедри оптики 1971 року. (Вступив до університету в 1963 році, другий набір на кафедру оптики).
    Як і багато дітей в 50-х 60-х роках разом із навчанням у загальноосвітній школі, навчався в музичній та дитячій спортивній школах. В той час серед молоді були популярні та романтичні професії фізиків - ядерників, інженерів - фізиків, математиків, вчених – дослідників різних наукових галузей. Після закінчення 8-го класу Снятинської середньої школи і музичної школи з відзнакою поступив у Івано – Франківське музичне училище. Не дивлячись на успішне навчання в училищі вирішив повернутися до середньої школи і завершити там навчання. 9-й, 10-й і 11-й клас посилено вивчав точні науки, готуючи себе до оволодіння інженерною професією.

• Вітаємо Махнія Віктора Петровича з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
  • Вітаємо доктора фізико-математичних наук, професора кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Махнія Віктора Петровича, з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

• Новітні технології підготовки, випуску та популяризації монографій
  • Серед науковців заведено так, що будь яка тривала робота з дослідженнями  певної теми повинна завершуватися публікацією відповідної монографії, яка містить детальний опис методики дослідження, виклад результатів проведеної роботи, а також їх інтерпретацію.

• Вітаємо студента кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки
  • В Чернігівському національному технологічному університеті запросили студентів, що навчаються за галуззю знань “Електроніка і телекомунікації“, спеціальність «Електроніка» прийняти участь в ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт, фінальна частина якого проводилась з 23 по 25 квітня 2018 року в Чернігівський національний технологічний університет.

• Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
  • Команда студентів кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки у складі Жадана Ігора (321 група) та Хобзея Миколи (321 група), а також наукового керівника асистента Вовчука Д.А., вибороли 2 місце у Всеускаїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі "Радіотехніка", фінальна частина якого відбулася у Харківському національноу університеті радіоелектроніки.

• Всеукраїнська студентська олімпіада з Кібербезпеки
  • Вітаємо команду кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки у складі Германа Юрія, Нічия Богдана та Долинського Володимира із гідним результатом на Всеукраїнській студентській олімпіаді з Кібербезпеки, що проводилася на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

• Одна із професій XX століття
  • Однією з професій XX століття, поява якої безпосередньо пов'язана і обумовлена прогресом науки і техніки, успіхами науково-технічної революції є професія художника-конструктора або, як часто її називають, - професія дизайнера. Основне завдання художнього конструювання - впорядкування, естетизація, гармонізація предметного оточення сучасної людини.

• Презентація першого тому серії нових книг у галузі оптики і фотоніки «Досягнення в оптиці. Огляди» ('Advances in Optics: Reviews', Vol.1, Book Series)
  • Найблищим часом відбудеться презентація першого тому серії нових книжок у галузі оптики і фотоніки під загальною назвою «Досягнення в оптиці. Огляди» ('AdvancesinOptics: Reviews', Vol.1, BookSeries).

• Заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)»
  • Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 24-26 квітня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)». У змаганнях взяли участь команди з 37 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

• Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук відсвяткував свій перший ювілей!
  • 24 квітня 2018 року у Центральному палаці культури відбулося святкування     5-річчя ІФТКН. Участь у підготовці та проведенні заходу взяли викладачі та студенти усіх відділів.

• IT-ГАЛУЗЬ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ПОСІДАЮТЬ ТРЕТЄ МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА ЕКСПОРТОМ – КУБІВ
  • Телекомунікації та Інтернет-технології є одним із найважливіших напрямів ІТ-сфери, що стрімко розвивається. Революційні зміни, які відбуваються в нашому житті, бізнесі, соціальній та промисловій інфраструктурі, пов'язані саме з телекомунікаціями та мережевими технологіями.

• Увага! ФУТБОЛ!

• ДЕНЬ ІНСТИТУТУ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК