Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

22-й турнір памяті професора Грушки Г. Г.

 

 

 

Як жаль, що про нього у часі минулім...

Та роки проходять, і їх не спинить.

Григорович, знай – ми Тебе не забули

І прагнем активно на світі прожить  

 

 

 

ГРУ́ШКА Григорій Григорович (1940-1997)

Закінчив Чернівецький університет у 1964р, фахівець у галузі фізики напівпровідників, доктор фіз.-мат.н. (1989р)., професор з 1990р., чудовий лектор і науковець. Встановив оптимальні технологічні умови для одержання радіаційностійких н/п кристалів системи Іn2Тe3–НgTe. Досліджував фізичні  властивості цих кристалів і можливість створення на їхній основі недеградуючих приладів для електронної техніки.

23 листопада 2018 року був проведений традиційний, вже 22-й турнір памяті професора Грушки Г. Г. - чудової людини, талановитого науковця, високопрофесійного лектора, викладача і методиста.

Організатори турніру, усі його учасники    висловлюють щиру вдячність ректорату і профкому ЧНУ, особливо голові профкому ЧНУ Боднаруку М.І. та  Новікову С.М.— голові профспілки ІФТКН, заступнику директора ІФТКН Струку Я. М. та зав. кафедрою електроніки і енергетики Мар’янчуку П. Д. за постійну увагу та всебічну підтримку у проведенні цього світлого свята пам’яті. А також відзначаємо і дякуємо Радевичу Я. І.- другові та колезі по життю Григорія Григоровича, який став рушійною силою цього пам’ятного дійства. 

Збірна команда викладачів ЧДУ –чемпіони університету 1989року, капітан команди Грушка Г.Г.(по центру з кубком)

Як завжди, по встановленій традиції організатори турніру намагалися залучити до  участі у турнірі і проведення свята пам’яті, якомога більше тих, хто знав Григорія Григоровича, багато спілкувався з ним, був співробітником або розділяв його захоплення як співом, так і спортом. Можемо відмітити,  що свято пам’яті вдалося - було багато теплих, душевних  спогадів, згадувалися різні цікаві моменти, пов’язані з Григорієм Григоровичем, пролунали його  улюблені украінські  пісні у чудовому виконанні   колег по чоловічій капелі ЧНУ - Маслюченко В.К., Хоміка І.В. і Снігура І.В. 

За дорученням оргкомітету- Підкамінь Л.Й.,

ст..н. сп. к-ри оптики і ВПС ІФТКН