22 жовтня 2014 року відбулась урочиста посвята першокурсників відділу інфокомунікацій та інженерії ІФТКН

22 жовтня 2014 року відбулась урочиста посвята першокурсників відділу інфокомунікацій та інженерії Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук в Центральному палаці культури м.Чернівці. Захід відбувся в українському національному стилі.

Студентами першого курсу було підготовлено домашнє завдання, яке полягало у представленні своєї групи. Також наших новоспечених студентів привітала дирекція інституту, а саме: Ангельський О.В., Зенкова К.Ю., Мохунь І.І., Бесага Р.М., Шпатар П.М.

По завершенню урочистостей, першокурсники склали "Присягу справжнього студента".

Хто не мав змови відвідати наш традиційний захід посвяти першокурсників, має можливість переглянути короткий фото-звіт.