Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

25 листопада 2016 року відбувся 20-тий турнірі памяті професора ЧНУ Грушки Григорія Григоровича

Як жаль, що про нього у часі минулім...

Та роки проходять, і їх не спинить.

Григорович, знай – ми Тебе не забули

І прагнем активно на світі прожить !

 

Швидко і непомітно минає час, пов’язуючи минуле і майбутнє. Це – спогади про тих, хто був поруч, хто творив це життя і хто передчасно відлетів у вирій небуття. До таких людей належить Григорій Григорович Грушка – професор, доктор фізико-мате­ма­тичних наук, признаний спеціаліст фізики напівпровідників, палкий любитель спорту та хорового співу.

Вимогливість до себе, акуратність у роботі, захоплення великою наукою, цілеспрямованість, наполегливість дозволили молодому талановитому буковинцю подолати шлях від лаборанта до професора. Яскравий представник наукової інтелігенції, він спрямував свою працю та глибокі знання на розв’язання важливих наукових і технічних питань.

У студентські роки Григорій Григорович був активним учасником спортивного життя університету. З тих пір волейбол міцно увійшов у його життя. Він - учасник багатьох волейбольних турнірів викладачів ВУЗів Мінська, Ужгорода, Львова, Кам’янець-Подільського, Івано-Франківська... Григорій Григорович корис­ту­вав­ся великим авторитетом і повагою серед викладачів, спів­робіт­ни­ків і студентів кафедри та факультету.

А скільком його задумам, планам не судилося здійснитися...

Цей турнір – пам’ять про вченого, педагога, прихильника спорту і просто хорошу людину.

У турнірі приймали участь команди:

1) Збірна ЧНУ

2) Збірна інституту біології, хімії та біоресурсів

3) Збірна інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук

Родина Григорія Григоровича Грушки, всі учасники турніру, його друзі і колеги висловлюють щиру вдячність ректорату і профкому ЧНУ, особливо голові профкому ЧНУ Боднаруку М.І.,  за постійну увагу та всебічну підтримку у проведенні цього світлого свята пам’яті.  Організатори турніру намагалися залучити до його проведення, по можливості , більшість тих, хто  знав Григорія Григоровича, багато спілкувався з ним , був співробітником або розділяв його захоплення і співом, і спортом. Можемо сказати,  свято памяті вдалося- було багато теплих спогадів, згадувалися різні цікаві моменти, пов’язані з Григорієм Григоровичем, пролунали його  улюблені украінські пісні у чудовому виконанні   зав. кафедрою математичного аналізу ЧНУ Володимира Маслюченка.

Рідні, гравці, друзі і колеги на 20-му турнірі памяті проф. Грушки Григорія Григоровича 25.11.2016р.

 

Члени Оргкомітету турніру

доц..кафедри  електроніка і енергетики  ІФТКН --Радевич Я.І.

доц.. кафедри оптики та видавничо-поліграфічної

справи ІФТКН --Підкамінь Л.Й.