• Ангельського Олега В'ячеславовича нагородили ПОЧЕСНОЮ ЮВІЛЕЙНОЮ ГРАМОТОЮ
  • Цьогоріч Національна академія наук України святкує столітній ювілей. Саме 100 років тому, на підставі закону, ухваленого 14 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та затвердженого гетьманом України  П. Скоропадським, 27 листопада 1918 р. було засновано Українську академію наук у м. Києві (УАН). Тоді ж були затверджені статут і штати УАН. Згідно зі статутом УАН визначалася «найвищою науковою державною установою на Вкраїні, що перебуває в безпосередньому віданню верховної власті».

• 22-й турнір памяті професора Грушки Г. Г.
  • Як жаль, що про нього у часі минулім...

Та роки проходять, і їх не спинить.

Григорович, знай – ми Тебе не забули

І прагнем активно на світі прожить

• Як ІФТКН в шахи грав
  • Минулого тижня відбулася Всеуніверситетська спартакіада із шахів. Студенти із різних факультетів мали змогу весело провести час та потренувати логічне мислення й витривалість.

• Світла пам'ять!!!
  • Колектив Інституту Фізико-технічних і комп’ютерних наук з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть Професора кафедри кореляційної оптики Петра В’ячеславовича Полянського. На 58-му році життя відійшов у вічність видатний вчений зі світовим ім’ям, талановитий педагог, визнаний авторитет з питань методики.

• Чемпіони серед новачків
  • У всьому світі люди різного віку та професій люблять спорт. Він допомагає бути здоровими та сильними. Крім того, спорт виховує характер та силу волі. Таким чином, навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.

• Ще раз про роль і місце науки в сучасному класичному університеті
  • За сучасних умов бурхливого розвитку інформаційних та інноваційних технологій у всіх, без винятку, сферах життя суспільства, включаючи і вищу освіту, особливо зростає роль науки в університеті. Розвиток наукових досліджень разом із міжнародною співпрацею були пріоритетними в останні 15 -20 років у нашому класичному 143-річному університеті.

• Кращі у навчанні, найкращі у футболі - такі вони дівчата ІФТКН!

• Фінал "Кубка Ректора" з футболу
  • 03.10.2018 відбувся фінал "Кубка Ректора" з футболу, де наші викладачі ІФТКН змагалися з викладачами фізкультурного факультету. Запекла гра з додатковими таймами та серіями пенальті.

• Квест-посвята першокурсників ІФТКН в стилі "Гаррі Поттера"
  • Якщо ви думаєте, що "Хогвартсу" не існує, то ви помиляєтеся. Він ще й як існує, і першокурсники ІФТКН змогли в цьому переконатися. Адже для них 25 та 26 вересня відбулася квест-посвята в стилі "Гаррі Поттера", головною метою якої було - студентів з різних груп познайомити між собою, старшокурсниками та викладачами.

• PRETTL AUTOMOTIVE ЗАВІТАЛИ ДО ІФТКН
  • 17 вересня о 13:00 в 9 корпусі факультету ІФТКН, відбулася презентація з питань працевлаштування від компанії "Аутомотів Електрік Україна", яка є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України. Кабелі компанії користуються незмінним попитом, саме тому, вони є надійним партнером для виробників автомобілів.

• Студентка 2 курсу кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки пройшла інтенсивний курс навчання англійської мови у West Finland College в Гуйтіннені
  • Під час літніх канікул студентка 2 курсу кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Руда Тетяна Ростиславівна проходила інтенсивний курс навчання англійської мови у West Finland College в Гуйтіннені – місті у Західній Фінляндії. На фінальному етапі навчання нею був представлений та захищений проект роботи з «Кібербезпеки». За результатами тестування Руда Тетяна здобула міжнародний сертифікат рівня В2.

• Міжнародна наукова конференція «SPIE Optics + Photonics 2018»
  • 19-23 серпня 2018 року в Сан-Дієго, Каліфорнія, США відбулась міжнародна наукова конференція «SPIE Optics + Photonics 2018». Активну участь у конференції прийняв  асистент кафедри кореляційної оптики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук  Гавриляк Михайло. Оптика та фотоніка - це технології, які є частиною нашого повсякденного життя - від енергоефективності до охорони здоров'я. Прогрес у цих сферах допоможе нам краще реагувати на соціальні та екологічні проблеми нашого майбутнього.

• В Румунії, Константа, відбулась традиційна конференція з опотоелектроніки, мікроелектроніки та нанотехнологій ATOM-N 2018
  • Професор кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи,  доктор фізико-математичних наук, Зенкова К.Ю., представляла інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університета в роботі конференції, як запрошений доповідач (invited speaker), з  результатами останніх досліджень.

• Запрошуємо на навчання за спеціальністю 126 - «Інформаційні системи та технології»
  • Яка різниця між спеціальностями «Інформаційні системи та технології» та «Комп’ютерні науки»?

Студенти часто цікавляться, чим відрізняються «Комп’ютерні науки» та «Інформаційні системи та технології». Обидві вони стосуються комп'ютерів, але зосереджені на різних технологічних аспектах. Перш ніж вибрати спеціальність, яку бажаєте здобувати, важливо зрозуміти, куди вас приведе кожна з них. Ось огляд кожної спеціальності і те, на чому вони спеціалізуються.

• Знання помножені на труд – успіх гарантовано!
  • Випускник відділу комп’ютерних технологій, розробник онлайн-сервісів для аналітики даних в рітейлі та роздрібній торгівлі та засновник фірми «Datawiz» - Володимир Неп’юк закликає студентів не боятися ставити перед собою амбітні цілі та впевнено йти до мети.