• Петиція щодо покращення пішохідної доступності по вул. Рівненській м. Чернівці
  • Мешканці міста висловлюють прохання до місцевої влади зробити безпечними умови пересування пішоходів по вулиці Рівенській. По вулиці Рівненській на відрізку протяжністю 500 метрів від вул. Сторожинецької до новобудови на вул.Рівненській "Перспектива" відсутній тротуар (пішохідна доріжка). Люди, які там мешкають, а також ті які добираються до роботи, на навчання до корпусу ЧНУ чи до пологового будинку позбавлені безпечного пересування по цій вулиці. По ній рухається велика кількість автомобілів, в тому числі вантажівок, у зв'язку із здійсненням забудови. Фактично людям доводиться пересуватися по проїзній частині поміж автомобілів, що є небезпечним. Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення безпечності мешканців міста та запобігання нещасних випадків є потреба влаштування тротуару для пішоходів на вказаному відрізку. Для розляду питання Чернівецькою міською радою даної петиції необхідно набрати 250 голосів. Проголосувати можна за наступним посиланням:

• Професора Ангельського О. В. відзначили сертифікатом Американського оптичного товариства «OSA»
  • Один із видів стимулювання професійної діяльності науковців та вчених як в Україні, так і в світі, є науковометричний облік їх роботи та відповідне матеріальне та моральне заохочення.

• Випускники ІФТКН затребувані в Європі
  • Випускниця Відділу комп’ютерних технологій - Наталія Омельянюк, яка наразі проживає та працює в Бельгії, розповідає про навчання в ЧНУ та як воно вплинуло на її подальшу долю та кар’єру.

• Підсумки конференції «Сorrelation Optics 2017»
  • 11 вересня 2017 року на базі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук  була проведена тринадцята міжнародна наукова конференція  «Correlation Optics 2017». У роботі конференції взяло участь чимало провідних вчених з більше ніж 23 країн світу (США, Японії, Німеччини, Великої Британії, Франції та інших).

• Сьогодні студент – завтра ІТ-спеціаліст міжнародного рівня
  • Випускник Відділу комп’ютерних технологій, розробник програмнго забезпечення та співзасновник фірми «ELOGIC» Яковлєв Ігор Сергійович розповідає про свій шлях від любителя до професіонала, а також дає поради як стати фахівцем у ІТ-сфері

• З Днем Народження
  • Кафедрі оптики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 55 років

• Профорієнтаційна робота з молоддю Хотинщини
  • Хотинський район є одним із центрів виробництва та реалізації продуктів садівничої та городньої галузей. Сучасні садові господарства потребують створення новітніх лабораторій, дослідницьких центрів, де можуть бути задіяні агрохіміки, біохіміки, біотехнологи.

• ДО ДНЯ ГІДНОСТІ. ГЕРОЇ СЕРЕД НАС... НАМ Є КИМ ПИШАТИСЬ!

• Славний ювілей у Венгреновича Романа Дмитровича
  • Колектив викладачів та співробітників Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича щиро вітає Романа Дмитровича зі славним 80-річним ювілеєм !

• Зустріч із майбутніми студентами
  • Вибір професії - складне і відповідальне завдання, яке постає перед кожним старшокласником та абітурієнтом. Складність полягає у недостатній кількості інформації та знань про різноманітний світ професій, про те, які існують вимоги до тої чи іншої спеціальності. У рамках профорієнтаційних заходів, які організовує Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координатор з профорієнтаційної роботи інституту - Ігор Фесів зі своїм колегою Андрієм Негричом відвідали провідні навчальні заклади Заліщицького та Заставнівського районів. Викладачі університету висловлюють вдячність директорам закладів за увагу і допомогу. Важливими є результати таких зустрічей - під час вступної кампанії 2017 року на державну форму навчання в ІФТКН вступило 287 випускників ЗНЗ.

• Благодійний концерт «Допоможи дитині»
  • 7 листопада 2017 року профбюро інституту ФТКН’у провело у стінах Мармурової зали Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича благодійний концерт «Допоможи дитині».

• З 9 по 11 листопада 2017 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція (І Міжнародний симпозіум) на тему: «Практичне застосування нелінійних динамічних систем в інфокомунікаціях».
  • З 9 по 11 листопада 2017 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція (І Міжнародний симпозіум) на тему: «Практичне застосування нелінійних динамічних систем в інфокомунікаціях», організатором якої виступила кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки. Даний науковий захід був присвячений актуальним теоретичним та практичним проблемам нелінійних динамічних систем в інформаційно-комунікаційних системах, що і викликало інтерес серед науковців України (Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Львів, Тернопіль) та зарубіжжя (Фінляндія, Румунія, Іспанія та Польща).

• Представники ІФТКН відвідали Люблінську політехніку
  • Завідувач кафедри оптики та видавничо-поліграфічної справи, док. фіз-мат наук Олександр Ушенко та асистент кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики, канд. фіз-мат. н. Ігор Панько з робочим візитом відвідали факультет основ техніки Люблінської політехніки.

• Шановний, Сергій Едуардович!
  •  Шановний, Сергій Едуардович!

Колектив інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук високо цінує Вашу життєву мудрість і людяність, компетентність і принциповість, які створили заслужений авторитет і повагу серед співробітників і студентів всього університету.

• ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з фізики для школярів