• Фінал "Кубка Ректора" з футболу
  • 03.10.2018 відбувся фінал "Кубка Ректора" з футболу, де наші викладачі ІФТКН змагалися з викладачами фізкультурного факультету. Запекла гра з додатковими таймами та серіями пенальті.

• Квест-посвята першокурсників ІФТКН в стилі "Гаррі Поттера"
  • Якщо ви думаєте, що "Хогвартсу" не існує, то ви помиляєтеся. Він ще й як існує, і першокурсники ІФТКН змогли в цьому переконатися. Адже для них 25 та 26 вересня відбулася квест-посвята в стилі "Гаррі Поттера", головною метою якої було - студентів з різних груп познайомити між собою, старшокурсниками та викладачами.

• PRETTL AUTOMOTIVE ЗАВІТАЛИ ДО ІФТКН
  • 17 вересня о 13:00 в 9 корпусі факультету ІФТКН, відбулася презентація з питань працевлаштування від компанії "Аутомотів Електрік Україна", яка є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України. Кабелі компанії користуються незмінним попитом, саме тому, вони є надійним партнером для виробників автомобілів.

• Студентка 2 курсу кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки пройшла інтенсивний курс навчання англійської мови у West Finland College в Гуйтіннені
  • Під час літніх канікул студентка 2 курсу кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Руда Тетяна Ростиславівна проходила інтенсивний курс навчання англійської мови у West Finland College в Гуйтіннені – місті у Західній Фінляндії. На фінальному етапі навчання нею був представлений та захищений проект роботи з «Кібербезпеки». За результатами тестування Руда Тетяна здобула міжнародний сертифікат рівня В2.

• Міжнародна наукова конференція «SPIE Optics + Photonics 2018»
  • 19-23 серпня 2018 року в Сан-Дієго, Каліфорнія, США відбулась міжнародна наукова конференція «SPIE Optics + Photonics 2018». Активну участь у конференції прийняв  асистент кафедри кореляційної оптики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук  Гавриляк Михайло. Оптика та фотоніка - це технології, які є частиною нашого повсякденного життя - від енергоефективності до охорони здоров'я. Прогрес у цих сферах допоможе нам краще реагувати на соціальні та екологічні проблеми нашого майбутнього.

• В Румунії, Константа, відбулась традиційна конференція з опотоелектроніки, мікроелектроніки та нанотехнологій ATOM-N 2018
  • Професор кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи,  доктор фізико-математичних наук, Зенкова К.Ю., представляла інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університета в роботі конференції, як запрошений доповідач (invited speaker), з  результатами останніх досліджень.

• Запрошуємо на навчання за спеціальністю 126 - «Інформаційні системи та технології»
  • Яка різниця між спеціальностями «Інформаційні системи та технології» та «Комп’ютерні науки»?

Студенти часто цікавляться, чим відрізняються «Комп’ютерні науки» та «Інформаційні системи та технології». Обидві вони стосуються комп'ютерів, але зосереджені на різних технологічних аспектах. Перш ніж вибрати спеціальність, яку бажаєте здобувати, важливо зрозуміти, куди вас приведе кожна з них. Ось огляд кожної спеціальності і те, на чому вони спеціалізуються.

• Знання помножені на труд – успіх гарантовано!
  • Випускник відділу комп’ютерних технологій, розробник онлайн-сервісів для аналітики даних в рітейлі та роздрібній торгівлі та засновник фірми «Datawiz» - Володимир Неп’юк закликає студентів не боятися ставити перед собою амбітні цілі та впевнено йти до мети.

• Запрошуємо на навчання за спеціальністю 126 “ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ” !!!
  • Запрошуємо на навчання за спеціальністю

126 “ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ” !!!

(макс. кількість місць держзамовлення в ЧНУ – 12)

Ви отримаєте освіту в області розробки інформаційних систем та технологій, моделювання процесів та прогнозування в складних виробничих системах, а також розробки інформаційного, алгоритмічного та програмного забезпечення для аналізу і обробки великих масивів даних, комп’ютерного навчання, розпізнавання образів. Оволодієте методами оптимізації, прийняття оптимальних рішень, статистичними методами обробки даних, експертного оцінювання та імітаційного моделювання.

• Літній Табір "Інтелект Буковини"
  • Протягом двох тижнів з 18.06 по 01.07 у Вижниці проходив Літній Табір "Інтелект Буковини", в якому безкоштовно взяли участь понад 100 учнів навчальних закладів Чернівецької області - призерів олімпіад та конкурсів з фізики, хімії, біології та математики.

• Програмування – писемність XXI століття
  • Кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем запрошує абітурієнтів до вступу на спеціальності 121 – "Інженерія програмного забезпечення", "Менеджмент програмного забезпечення та англійська мова", а також в магістратуру на відповідні спеціальності.

• Положення про "ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

• 13-та Тихоокеанська конференція з лазерів та електрооптики (CLEO Pacific Rim, CLEO-PR 2018)
  • Директору Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, професору Ангельському О. В., представлена унікальна можливість відвідати  13-у Тихоокеанську конференцію з лазерів та електрооптики (CLEO Pacific Rim, CLEO-PR 2018), яка відбудеться у Гонконзі, у виставковому центрі Гонконга з 29 липняпо 3 серпня 2018 року. Конференція підтримується всесвітно визнаними міжнародними організаціями з оптики та електроніки, зокрема Австралійським оптичним товариством (AOS), Китайським оптичним товариством (COS), оптичним товариством Америки (OSA) та багатьма іншими.

• В ЧЕРНІВЦЯХ БУДЕ СТВОРЕНО УНІКАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
  • 15-го червня  у Чернівецькій обласній державній адміністрації було підписано угоду про співробітництво  між  Чернівецькою обласною державною адміністрацією в особі голови облдержадміністрації Олександра Фищука та Чернівецьким національним університетом імені Юрія  Федьковича в особі ректора ЧНУ ім. Ю. Федьковича Степана Мельничука.

• Колектив кафедри математичних проблем управління і кібернетики щиро вітає Малика Ігора Володимировича