АНГЕЛЬСЬКИЙ ОЛЕГ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ – отримав високу нагороду за видатні досягнення в науковій роботі

9 листопада 2019 року в м.Тайджоу, Китай, відбулась щорічна конференція “2019 Taizhou International Talent Cooperation Conference”. На конференції були відзначені вчені світу, що виграли конкурс талантів, який проводиться в Китаї.

Для отримання нагороди на конференцію був запрошений проф. Ангельський О.В., який переміг в номінації «Тисяча талантів», рівень А, який є найвищим рівнем цієї номінації. Перемога в конкурсі «Тисяча талантів», за рівнем всесвітнього визнання, наукової значущості  та оцінки, близька до рівня лауреата Нобелівської премії.

Участь в конференції приймали представники наукової еліти всього світу. Крім особистої відзнаки, Ангельський О.В. отримав можливість створення своєї міжнародної наукової команди. Для реалізації цієї можливості в статутних документах програми конкурсу передбачені відповідні організаційні заходи та кошти в рамках довгострокового співробітництва з переможцем, терміном на 5 років.   Важливо, що фінансову та організаційну підтримку цієї програми здійснюють як державні органи Китаю, так і потужні спонсори зі всього світу, за рахунок залучення власного приватного капіталу.

Міжнародна комісія експертів проводить щорічний конкурсний відбір в трьох вікових категоріях: до 35 років, 60+, та від 35 до 60 років.

Приємно відзначити, що серед учасників конференції були представники  України – два викладачі Авіаційного університету м. Київ. Серед переможців ще один представник країн бувшого СРСР, професор, хімік Московського державного університету, один із недавніх очільників цього ЗВО.

Анонс під час церемонії нагородження

Під час нагородження