Асистент кафедри електроніки і енергетики, кандидат технічних наук Брус Віктор Васильович виграв престижну німецьку дослідницьку стипендію імені Георга Форстера, яка організована Фондом Олександра фон Гумбольда.

Фонд Олександра фон Гумбольдта (нім. Alexander von Humboldt-Stiftung) є фондом, заснованим урядом Федеративної Республіки Німеччини і фінансованим Міністерством закордонних справ (Німеччини), Міністерством освіти і досліджень, Міністерством економічного співробітництва та розвитку, а також іншими національними та міжнародними партнерами. Фонд має на меті розвиток академічної співпраці між провідними вченими з Німеччини і з інших країн.

Щороку Фонд на конкурсній основі присуджує більше 700 дослідницьких стипендій, які дістаються дослідникам з усього світу в галузі природничих наук (включаючи математику) і гуманітарних наук. У Німеччині стипендії Фонду Олександра фон Гумбольдта вважаються одними з найпрестижніших; в товариство «випускників» Фонду входить більше 26 000 гумбольдтіан в більш ніж 130 країнах світу, включаючи 50 Нобелівських лауреатів.