Аспірант кафедри оптики та видавничо-поліграфічної справи Іванський Дмитро взяв участь в міжнародній науковій аспірантській конференції „Tendințe contemporane ale dezvoltării științei: viziuni ale tinerilor cercetători VI” , що відбулася 15 червня 2017 року в університеті Академії наук Молдови, в місті Кишинів, Молдова.

В роботі конференції взяли участь понад 130 аспірантів з вищих навчальних закладів Молдови, Румунії, України та Іспанії. Конференція проводилась по восьми наукових докторантських школах. Дмитро представляв Чернівецький університет у науковій школі з фізики.

На конференція були представлені як усні доповіді, так і постерні презентації. Дмитро презентував постер за темою свого дисертаційного дослідження під назвою «Motion of birefringent microobject under the condition of total internal reflection». Оцінку представлених результатів досліджень здійснював керівник наукової школи проф. В. Урсакі.

Роботи учасників опубліковані в двох томах збірників наукових матеріалів конференції.