Благодійний концерт «Допоможи дитині»

7 листопада 2017 року профбюро інституту ФТКН’у провело у стінах Мармурової зали Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича благодійний концерт «Допоможи дитині». На даному заході виступили студенти університету, вихованці притулку для дітей при Чернівецькій державній адміністрації служби у справах дітей (м.Чернівці, вул. Головна, 169) та музичний гурт «ВlackDots». Учасники концерту розфарбували цей осінній вечір теплими фарбами добрих справ та відчинених сердець, а особливо було приємно бачити, як ще маленькі діти виражають себе у творчості та світлих мріях на майбутнє. Після таких заходів починаєш задумуватися, чи справді тобі щось бракує для щастя, адже насправді в тебе є все, навіть більше, ніж потрібно. Будьте відчиненими до всіх дарунків життя, до людей, і як це банально не звучить – живіть. Справжня цінність – це цінність життя! Ми робимо саме життя добрим або поганим, щасливим або ні. А якими кольорами його розфарбує кожний з Вас?!

Усі кошти, зібрані у рамках даної акції, а їх виявилось чимало (2300 грн) були використані для матеріальної допомоги даному закладу. Від їмені директора притулку виступила – Янчук Жанна Степанівна, а інститут ФТКН представили – Зенкова Клавдія Юріївна (заступник директора з міжнародних зв`язків,   координатор з навчально-виховної роботи), організатори даного заходу – Мосорук Софія (голова профбюро інституту ФТКН) та Тодоріко Валентин (заступник голови профбюро інституту ФТКН).

Хочеться подякувати усім небайдужим, хто прийняв участь в організації та проведенні благодійної акції, а особливо :
 Пантелейчук Анастасії;
 Дарій Ірині;
 Житарюк Анастасії;
 Денисенко Марині;
 Пайлику Андрію;
 Джал Сергію;
 Головачу Івану;
 Скрипник Наталії;
 Нікітіну Юрію;
 Кушнірик Яні;
 Палагуті Михайлу;
 Козлану Олексію;
 Студентам 113 та 114 груп ІФТКН.