Чемпіони серед новачків

У всьому світі люди різного віку та професій люблять спорт. Він допомагає бути здоровими та сильними. Крім того, спорт виховує характер та силу волі. Таким чином, навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.

Крім насолоди та фізичного здоров’я, заняття спортом дарують нові та цікаві знайомства. Незважаючи на стереотипи, студенти технічних спеціальностей досягають неабияких висот у різних сферах життя ЧНУ. Саме тому 16 та 17 жовтня 2018 року відбувся чемпіонат із футболу серед команд нашого Інституту.  В ньому взяли участь 6 команд.

І так, за першість змагалися наступні команди:

• «Світлана Павлівна»;
  • «Шахтар»;
  • «Армагедон»;
  • «Квант»;
  • «Барса»;
  • «Електрон».

Після цікавої та запеклої боротьби у фіналі зустрілися 2 команди: «Світлана Павлівна» та «Шахтар». Обидві команди грали професійно, що й робило гру цікавою та постійно зберігало інтригу. Зрештою, перемогу у Лізі чемпіонів здобула команда «Світлана Павлівна», з чим ми її й вітаємо.

Ще хочеться подякувати організаторам Ліги чемпіонів:

• Олійнику Роману – голові спортивного відділу;
  • Тарновецькій Марині – голові студентського парламенту;
  • Кривецькому Василю Івановичу – відповідальному викладачу.

Учасники змагань переконують, що спорт важливий ще й тому, що в процесі тренувань мозок по-справжньому відпочиває, а тіло працює на отримання енергії і звісно ж, позитивних емоцій. А ще футбол є способом об’єднання людей навколо спільної мети: бути здоровими та корисно й весело проводити дозвілля.

Гравці закликають усіх не боятися урізноманітнювати своє життя. Пам’ятайте, що воно дається нам лише раз і не варто зациклюватися на чомусь одному, завжди пробуйте себе у чомусь новому та поки невідомому для вас. Потрібно розвиватися всебічно та завжди знаходити час не лише для навчання, а й для дозвілля. Вільний час можна й варто проводити із користю, одним із способів є саме спорт. В ІФТКН йому приділяється чимало уваги, про що свідчить велика кількість різних секції та гуртків.

Пам’ятайте, що все у ваших руках, ніколи не опускайте їх та завжди впевнено й з посмішкою йдіть до своєї мети!

Статтю підготували: студентка 341 групи Жупник Евеліна

студент 226 групи Матиміш Микола