Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Чернівецькі оптики знайомляться з профільними підприємствами Китаю

В рамках пошуку шляхів розширення можливостей творчої співпраці оптиків Чернівецького національного університету директор інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, професор Ангельський О.В., та професор кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи Зенкова К.Ю., наші китайські колеги - співробітники та керівництво Дослідницького інституту м. Тайджоу, відвідали оптичне підприємство (виробництво) Zhejiang Weixing Optical Co., яке спеціалізується на виготовленні сонцезахисних окулярів у широкому спектральному діапазоні, поляроїдних та фотохромних лінз, лінз захисту від впливу випромінювання телевізорів, комп’ютерів та мобільних телефонів. Щорічний грошовий обіг цього підприємства складає 3 млрд.доларів, а 60% продукції підприємства йде на експорт.

Оптики Чернівецького національного університету виступили з доповідями, прослухали виступ головного інженера підприємства, прийняли участь у дискусіях, щодо пошуку шляхів покращення  ефективності систем контролю якості об’єктів на різних етапах технологічної обробки скла.

Досягнуто домовленість про наступну зустріч вже в стінах дослідницького інституту м.Тайджоу для закріплені досягнутих домовленостей і підписання відповідних угод.

 Вхід на підприємство Zhejiang Weixing Optical Co.

 

Команда -  це справжній зміст для стимулювання власного потенціалу та самовіддачі

 

На підприємстві: зліва – експерт по роботі з кадрами Дослідницького інституту м. Тайджоу справа – один з провідних лідерів Дослідницького інституту м. Тайджоу

 

В цехах підприємства: візуалізація робочого циклу на моніторах в коридорах підприємства

 

Одна з систем контролю якості продукції

 

Біля входу до  підприємства: справа наліво - головний технолог підприємства, лідер інституту, головний інженер підприємства, зліва - експерт по роботі з кадрами інституту