ЧНУ у п’ятірці найкращих за рейтингом Scopus-2014

Нещодавно було оновлено результати рейтингу вищих навчальних закладів України. Дані базуються на показниках бази даних Scopus, які слугують інструментом для відстеження цитованості наукових статей, що публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. На сьогодні база даних Scopus постійно індексує більше 18000 наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій. Рейтинг складався проектом “Наука України в дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus” .

У порівнянні з минулим роком у першій п’ятірці відбулися зміни, станом на серпень 2014 року, за показником цитованості наукових публікацій серед вузів України, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича посів п’яте місце (індекс Гірша 38), обійшовши НТУУ “Київський політехнічний інститут” (індекс Гірша 35).

Рейтинг 20-ти найкращих ВНЗ України, які брали участь в дослідженні Scopus, показано у таблиці.