Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

День Святого Валентина

Можна ставитися до Дня святого Валентина по-різному, але він вже став частиною нашого життя і лише від нас залежить, який зміст у нього вкладати.
Нещодавно розпочався новий семестр і студенти Інституту фізико- технічних та комп'ютерних наук вирішили розпочати його з свята - Дня Святого Валентина. І це зовсім не дивно, адже у хлопців та дівчат весняний настрій, хочеться ніжності, тепла, романтики, плюшевих ведмедиків, троянд, шоколадних цукерок, обіймів, поцілунків і освідчень у коханні. Саме тому День Святого Валентина - те, що треба! 
Вранці 14 лютого, прийшовши до інституту, студенти та адміністрація не могли не помітити чудового, романтичного оформлення свого корпусу: на кожному поверсі висіло безліч надувних кульок червоного кольору з надписом "I love you". На стінах були розвішані милі цитати про кохання та стікери у вигляді сердечок з приємними побажаннями. А в центрі холу знаходилася скринька "Пошта кохання", у яку всі бажаючі опускали невід'ємний атрибут свята - валентинки. Після того, як скринька була наповнена, свою справу розпочали купідончики кохання, які розносили любовну кореспонденцію адресатам. При отриманні валентинок на обличчях студентів та викладачів з'являлись теплі та приємні усмішки. 
Святкування Дня Валентина в Інституті фізико-технічних та комп'ютерних наук пройшло дуже романтично, мило, приємно, навіть можна сказати у теплій сімейній атмосфері. Усі були у захваті!