До уваги завідувачів кафедр та відповідальних по кафедрах ІФТКН за проведення наукових і науково-технічних заходів!

До 28.10.2014 підготувати електронний варіант плану проведення міжнародних, всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів студентів і молодих вчених на 2015 рік. (скачати форму для заповнення)

До 15.11.2014 підготувати електронний варіант плану проведення наукових і науково-технічних заходів в 2015 році. (скачати форму для заповнення)

Електронні варіанти заповнених таблиць надіслати на адресу karachevtsev@yahoo.com або занести в лаб.401а, 9 корпус, помічнику директора з наукової роботи асист. Карачевцеву Артему Олеговичу (тел. 050-28-24-290).