Дослідницька Рада з природничих наук та інженерії Канади висловила подяку професору Ангельському О. В.

Дослідницька Рада з природничих наук та інженерії Канади висловила подяку директору Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича професору Ангельському О. В. за участь в оцінюванні проектів в рамках програми Discovery Grants Program – флагманської наукової програми цієї країни.

Зокрема в сертифікаті, виданому президентом Дослідницької Ради Канади з природничих наук та інженерії професором B. Mario Pinto відмічено:

─ «Ви, як лідер в своїй галузі знань, розумієте, що амбіційні та сміливі дослідження сприяють прогресу людства та безспірно окуповуються. Закликаю Вас поділитися таким баченням розвитку науки, яке я підтримую усім серцем, з Вашими колегами, партнерами та студентами».