Футбол не має кордонів!

Іноземні студенти із різних країн світу щороку приїжджають на навчання в Чернівці. Дуже важливим є зміцнення зв’язків іноземних студентів між собою, українськими студентами та викладачами через такий командний вид спорту, як футбол.

Футбол – це постійний рух, футбол – це відмінна школа розвитку уваги й сили, кмітливості й швидкості. Футбол - згуртовує!

7 березня 2019 року відбувся інтернаціональний турнір з міні-футболу, в якому взяли участь збірні:

* Гани;

* Індії;

* Нігерії;

* України.

Нашу країну представляли переважно викладачі та студенти Інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук. Цей турнір – є актом поваги до іноземних студентів, крім того, це один із чинників їхньої інтеграції в український соціум.

Гра була надзвичайно цікавою та напруженою. У першому матчі збірна України зіграла зі збірною Індії. Обидві команди себе добре проявили, але перемогу здобула збірна ІФТКН із результатом 3:0.

У другому матчі зіткнулися збірні Гани та Нігерії, незважаючи на гідних суперників, перемогу здобула перша команда із рахунком 3:2.

За третє місце боролися збірні Індії та Нігерії, із рахунком 3:1 перемогла перша команда.

Після цікавої та запеклої боротьби,  у фіналі зустрілися дві найсильніші збірні - України та Гани. Обидві команди грали професійно, та зрештою, у вирішальному матчі турніру, збірна України впевнено обіграла збірну Гани, із рахунком 2:0.

Збірна нашого Інституту грала у такому складі:

- Струк Ярослав Михайлович;

- Дуболазов Олександр Володимирович;

- Гавриляк Михайло Степанович;

- Мостовий Андрій Ігорович;

- Паровяк Іван Іванович;

- Сенко Ілля;

- Семенюк Ігор;

- Крамар Микола;

- Пасайлюк Любомир;

- Ткачук Сергій;

- Пелехатий Ростислав.

Неможливо передати азарт і жагу до перемоги, які показали гравці обох команд. Нестримна швидкість, влучні паси, хитрі фінти – це була неперевершена у своїй видовищності гра!

Українці раділи перемозі, але не сумували й іноземці. Ніщо не могло зіпсувати піднесений настрій після чудової гри. Міцні рукостискання, дружні обійми, веселий обмін враженнями від гри – й багато інших позитивних та незабутніх емоцій назавжди залишаться в пам'яті учасників турніру!

Тож побажаймо всім людям із різних країн світу, щоб спорт завжди був у їхньому житті і допомагав не лише підтримувати спортивну форму та гарно проводити час, а й знаходити нових друзів!

Від імені всього ІФТКН хочемо подякувати учасникам за дуже цікаву, захоплюючу та інтригуючу гру і вболівальникам за таку важливу підтримку!

Окремо хочемо висловити величезну подяку нашому викладачеві Олександру Володимировичу Дуболазову за вагомий внесок в організацію турніру та згуртуванні такої сильної й непереможної команди.

Статтю підготувала студентка126 групи  ІФТКН Діана Бординюк

Відповідальна за фото – студентка 141 групи ІФТКН Хмелініна Юлія