Футбол - це гра, яка не знає пауз і не терпить зупинок!

Футбол - це не робота, це творчість! Футбол - це своєрідна мова, яка пов'язує мільйони людей у ​​всьому світі!".
25 березня розпочалась 70-та спартакіада ЧНУ з футболу.

Спартакіада проходить у два етапи: групові матчі та матчі плей-офф . В груповому етапі команди були поділені на 4 групи: А, В, С, D, та змагались між собою у групах.

Команда ІФТКН була у групі С і брала участь у 4-х іграх в такому складі:
Чайковський Мар'ян
Курищук Сергій
Гнатюк Юрій
Дарій Василь
Пасайлюк Любомир
Олійник Павло
Ткачук Сергій
Пелехатий Ростислав
Олійник Роман
Варварюк Василь
Матвій Любомир
Прешюс Аде Нумфор
Катеринко Владислав ⠀

Перша гра відбулась 26 березня о 18:10. В грі змагались ІФТКН проти математичного факультету. Матч закінчився з рахунком 0-0.

Друга гра відбулась 29 березня о 16:40. В грі змагались ІФТКН проти ІБХБ. Матч заінчився з рахунком 2-1 на користь ІФТКН.

Третю гру зіграли 1 квітня о 18:10 команди ІФТКН та філологічного факультету. Матч закінчився з рахунком 9:0 на користь ІФТКН.

Четвертий і останній матч групового етапу відбувся 2 квітня о 15:50 між командами ІФТКН та географічного факультету. З рахунком 5:0 команда ІФТКН перемогла.

В етапі плей-офф наша команда боролася за вихід у фінал з економічним факультетом. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь команди ІФТКН. Наступна гра відбудеться уже в фіналі, який буде на закритті спартакіади.

Чекаємо перемоги нашої команди у фіналі та бажаємо їй успіху в подальших матчах!