І знову про науковців-оптиків…

22 січня 2019 року вийшла у світ нова книга, под редакцією проф. Ангельського О.В., «Вступ у сингулярну кореляційну оптику» (Introduction to Singular Correlation Optics), англійською мовою, видавництва міжнародного товариства оптики та фотоніки, SPIE Press, Сполучені Штати Америки.

Над створенням цієї потужньої наукової роботи працював колектив науковців-оптиків Чернівецького національного університетиту, Технічного університету Данії та університету м. Гуанджоу, Китай.

252 сторінки останніх наукових доробок в галузі оптики та фотоніки дають змогу читачеві розкрити тонкощі оптичних явищ та ефектів, особливості практичної реалізації останніх оптичних досягнень, що формують нові уявлення про теорію світла та дозволяють залучити нові підходи до втілення отриманих результатів у практику сьогодення.

Книга буде презентована  під час роботи конференції  Photonics West Symposium,  San Diego (Сан-Дієго, США), лютий 2019.