Як ІФТКН в шахи грав

Минулого тижня відбулася Всеуніверситетська спартакіада із шахів. Студенти із різних факультетів мали змогу весело провести час та потренувати логічне мислення й витривалість.

Чемпіон світу із шахів – Макс Ейве  вважає, що спільним  у науки і шахів є те, що ці заняття вимагають дисциплінованості в досягненні окресленої мети, а кому ж як не студентам технічних спеціальностей, відомо більше про витримку на шляху до цілі. Скільки безсонних ночей покладено на доведення теорем та виведення формул?!

І так, змагалися кандидати у декілька етапів. Перший  (груповий) тур відбувся 19 листопада (понеділок) , позмагатися мали змогу команди-представники усіх  факультетів, інститутів та коледжу, при чому із факультету фізичного виховання було 5 команд. Всі команди за допомогою жеребкування були розділені на 4 групи. Студенти нашого Інституту мали змогу зіграти із учасниками юридичного факультету та двома командами факультету фізичного виховання. Завдяки вмілості та спритності ІФТКН   вийшов із перемогою на даному етапі.

Наступний щабель спартакіади – півфінал. У цьому етапи змагання проходили наступним чином: команди-переможці групового етапу по-парно грали між собою за вихід у фінал. Цього разу у цікавій та непростій боротьбі ІФТКН переміг математичний факультет,  а студенти із економічного факультету перемогли архітектурний факультет. І тут наші студенти вкотре довели, що вони – розвинені всебічно та ніякі перепони їх не злякають.

Й нарешті – фінал. Ох, й напереживалися гравці та групи підтримки! А хіба могло бути інакше, адже в боротьбі змагалися найкращі з найкращих. Отже, в запеклій боротьбі зустрілися команди економічного факультету та ІФТКН. Проміжні результати даного туру для нашого Інституту були різні: виграш, поразка, нічия. Та зрештою суддя присудив нашим учасникам почесне друге місце в Всеуніверситетській спартакіаді.

Давайте детальніше поговоримо про тих, хто відстоював честь нашого Інституту. Учасники змагань -  це переможці турніру ІФТКН, а саме:

1)    Ромашук Назар (511 група)

2)    Тарновецька Марина (426 група)

3)    Баб’юк Богдан (225 група)

Від імені усього Інституту висловлюю подяку учасникам спартакіади та бажаю сил для нових звершень. А всі решта – беріть приклад із них та пам’ятайте, що вільний час можна і треба проводити не лише з користю, а й весело.

Статтю підготувала студентка 341 групи Жупник Евеліна