Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук відсвяткував свій перший ювілей!

24 квітня 2018 року у Центральному палаці культури відбулося святкування 5-річчя ІФТКН. Участь у підготовці та проведенні заходу взяли викладачі та студенти усіх відділів.

Варто зазначити, що за цей час викладачі ІФТКН підтвердили свій професіоналізм, здобувши високі нагороди у своїх галузях, а також керівництво було нагороджено сертифікатами, за підсумками опитувань  студентів. Зокрема, наші «найсуворіші» судді присудили такі нагороди:

1)    Ангельський Олег В’ячеславович (директор інституту)– Золоте серце ІФТКН;

2)    Зенкова Клавдія Юріївна(заступник директора з міжнародних зв'язків, координатор з навчально-виховної роботи) -  розкішне волосся ІФТКН;

3)    Мар’янчук Павло Дмитрович (завідувач відділу «Електроніки, електротехніки, напівпровідникового та наноматеріалознавства») – Мегамозок ІФТКН;

4)    Ушенко Олександр Григорович (завідувач кафедри оптико-поліграфічної справи відділу «Інфокомунікацій та інженерії») – Містер Елегантність;

5)    Бесага Роман Миколайович (завідувач відділу «Комп’ютерних технологій») – Розкішні вуса ІФТКН;

6)    Крамар Валерій Максимович (завідувач відділу «Фізики») – Містер Посмішка.

Також студенти довели, що вони вміють не лише здобувати високі нагороди в галузі науки, а й полюблять спортом займатися (за що  були відзначені дирекцією). Всі присутні мали можливість насолодитися чудовим концертом за участі групи «Black Dots» , народного аматорського ансамблю танцю «Юність» (до складу якого входять студенти й нашого Інституту зокрема), сольно виступила Денисенко Марина та чудове тріо у складі : Кушнірик Яна, Максименко Михайло та Пундик Максим заспівали пісню Кузьми, доповнивши її музичним супроводом.

Студенти вміють не лише за ніч писати курсові, а й сміятися досхочу, що й довела збірна КВН ІФТКН «Євробляхи». Вони зарядили всіх присутніх  позитивними емоціями та поділилися веселим настроєм, а ще всі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, за що отримали солодкі призи.

За ці 5 років кожен відділ покорив не одну висоту та здобув безліч всеукраїнських та міжнародних винагород, що й було представлено у невеличких відео-роликах. А ще наші студенти провели опитування серед своїх товаришів на знання основних фактів про Інститут.

Тому, якщо раптом Вам стане нудно та набридне повсякденність – завітайте до нашого улюбленого Інституту, в свою чергу ми обіцяємо зарядити оптимізмом та веселим настроєм , а ІФТКН бажаємо нових звершень!!!

Статтю підготувала студентка 241 групи – Жупник Евеліна