Колектив викладачів та співробітників Інституту фізико технічних та комп'ютерних наук щиро вітає Анатичука Лук'яна Івановича зі славним 80-річним ювілеєм !

Вельмишановний Лук’яне Івановичу!

Колектив викладачів  та співробітників Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича щиро   вітає   Вас  зі  славним   80-річним   ювілеєм !

Увесь Ваш професійний  шлях був тісно пов’язаний з фізикою, її перспективними напрямками та зі сферою впровадження передових технологій.

Ваш життєвий шлях, в якому  Ви досягли значних успіхів та професійної досконалості, позначений величезною кількістю талановитих учнів, створенням окремого науково-технічного і виробничого напрямку, тісною співпрацею із Alma Mater.

Ми щиро вітаємо Вас з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, довгих років, активного життя, достатку, успіхів в роботі, людської шани та поваги!

Плідні  творчі  плани,  наша  спільна  співпраця, продовження виховання  наукових кадрів вищої кваліфікації – все це у нас із Вами у майбутньому!

Бажаємо Вам  прожити   у   силі

й  міцному  здоров'ї,

Бажаємо  Вам  миру  в  душі   і   над   землею.

Нехай із  Вами будуть  у  житті

І  люблячі  люди,  і  дні  золоті,

Ніколи  нехай  Вас  душа  не  болить,

І  серце   ніколи  не  плаче.

Нехай   завжди  Вас   огортає

щаслива   блакить

І   вітер   попутний   удачі!

Бажаємо  Вам  натхнення ще  довго  плекати  в  душах своїх  учнів  чуйність,  людяність  та  відданість   обраній    професії !