Компанія AMC Bridge: найкращі поради для старту кар’єри в IT

З нагоди відкриття центру розробки у м. Чернівці, компанія AMC Bridge, партнер університету, запрошує студентів 3-5 курсів комп’ютерних спеціальностей на презентацію «Компанія AMC Bridge: найкращі поради для старту кар’єри в IT».

Анонс презентації

1.       AMC Bridge company overview – спікер – директор IT Department Компанії Сергій Фомін (Дніпро)

2.       Start of developer career- директор Research Department Компанії Євген Ракіта (Дніпро)

Представники компанії розповідатимуть про поточні проекти, напрямки розробки, а також про перспективи стажування та роботи в AMC Bridge.

Чекаємо на вас:

11 квітня, 13.00, 8 корпус, 117 аудиторія, Інститут фізико-технічних та компьютерних наук, відділ комп’ютерних технологій;

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для CAD, CAM, PLM, PDM та EPDM систем та співпрацює з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens.

Робота в AMC Bridge – демократичне управління та комфортні умови. Приєднуйся до проектів АМС Bridge та стань частиною команди, яка разом вирішує цікаві математичні задачі та втілює комплексні інженерні рішення.

Детальніше про компанію – www.amcbridge.com.ua