Конференція у рамках міжнародного TEMPUS проекту EANET

4-5 вересня 2017 року на базі Чернівецького національного університету іменні Юрія Федьковича у рамках міжнародного TEMPUS проекту EANET відбулася підсумкова зустріч преставників університетів з Нідерландів (Університет прикладних наук, Амстердам), Німеччини (вільний університет Берліну), Румунії (Університет Alexandru Ioan Cuza, м. Ясси), Молдова (Економічний університет м. Кишенів, а також державний університет іменні Алеку Руссо м. Бельци), Грузія (Технічний університет м. Тбілісі) та Україна (Національний університет ім. Каразіна, Національний університет радіоелектроніки, Національний автомобільний університет м. Харків, Економічний університет «Крок» м. Київ, Чернівецький національний університет ім.. Ю. Федьковича).

Були розглянуті підсумки спільної роботи усіх університетів по формуванню мереженої інфраструктури з випускників- підприємців.

Підписано спільний меморандум подальшої діяльності. Констатовано досягнутий успішний рівень усіх завдань проекту.