Конкурс “Earth Rover 2015”

Команда відділу комп’ютерних технологій виборола ІІ місце у робототехнічному конкурсі “Earth Rover 2015”

Міжнародний студентський робототехнічний конкурс “Earth Rover 2015” проводився з 17 по 21 листопада 2015 року в Технічному Університеті Молдови на факультеті комп’ютерних наук, інформатики та мікроелектроніки (м. Кишинів, республіка Молдова), де між собою змагалися 10 студентських команд з України, Молдови і Румунії. Команду відділу комп’ютерних технологій інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук представляли студенти кафедри комп’ютерних систем та мереж Андрій Губчак, Віталій Бранашко, Сергій Даскалєску і Михайло Бабин під керівництвом викладачів Інни Яковлєвої та Олексія Пшеничного. Команда ВКТ створила мобільний робот-гексапод, при цьому основні елементи конструкції робота були надруковані учасниками команди на 3D-принтері. В результаті проведення конкурсу його учасники здобули неоціненний досвід у сфері робототехніки, електроніки і програмування.

Команда відділу комп’ютерних технологій під час змагань

Розроблений робот-гексапод

Команда відділу комп’ютерних технологій виборола ІІ місце у міжнародному робототехнічному конкурсі “Earth Rover 2015”