Кращі у навчанні, найкращі у футболі - такі вони дівчата ІФТКН!

У середу 10-го жовтня 2018 року відбувся фінал 70-ої ювілейної спартакіади ЧНУ імені Юрія Федьковича зі жіночого футболу.  За першість змагалося 13 команд, розділені жеребкуванням у дві групи. Команда ІФТКН гідно пройшла груповий етап, набравши 18 балів, – максимум. Таким чином після напруженої боротьби у фіналі мали змогу зустрітися лише 2 команди: збірна ІФТКН та збірна факультету фізичного виховання (середня освіта 3-5 курс).

Як зазначають учасники, гра була дуже цікавою та постійно зберігала інтригу. Представниці кожної команди – це найкращі з-поміж найкращих, що й забезпечило захопливий та напружений матч для глядачів.

Хочу підкреслити, що збірна ІФТКН утворена лише цього семестру, але попри перепони (спортивні травми й навіть переломи) наші футболістки трималися гідно, Вони власним прикладом довели, що успіх – це 99% наполегливої праці та лише 1% таланту. А на гру учасниць надихнула збірна викладачів ІФТКН із футболу, яка здобула кубок ректора.  Таким чином, діставши перемогу в груповому етапі змагань, команда мала змогу поборотися за першість та посіла почесне 2 місце на університетському рівні.

Склад жіночої команди ІФТКН з футболу

•  капітан - Тарновецька Марина (426 група);

•   Влашинець Марія (242 група);

•  Яковенко Олександра (242 група);

•   Шамраєва Алевтина (122 група);

•   Деревеснікова Євгенія (225 група);

•   Хмелініна Юлія (141 група);

•    Паладій Анастасія (126 група);

•   Паюк Ілона (226 група);

•   Новіцька Крістіна (524м група);

•   Коваль Уляна (126 група).

Підготуватися до змагань та освоїти усі тонкощі гри учасниці б не зуміли без влучних підказок та професіоналізму тренерів:

•  Вовчука Дмитра Анатолійовича;

•   Хобзея Миколи (421 група);

•   Олійника Романа (524 група).

Варто зазначити, що Дмитро Анатолійович - воротар команди викладачів ІФТКН, який майстерно привів свою команду до перемоги.

Постійно підтримував бойовий дух та не давав опустити руки – Кривецький Василь Іванович, викладач, закрілений за командою ІФТКН.

Як відомо, жодна гра не проходить без вічно позитивного та справедливого коментатора, у нашої збірної – це Андрій Ремньов (226 група).

Вже одразу після перших двох матчів, завдяки завзятим тренування та настановам тренерського штабу дівчата почали показувати комбінаційний футбол з масою гольових моментів та феноменальною їх реалізацією. Хоч у сучасному суспільстві розвіяно багато міфів та стереотипів, на жаль, дівчата та футбол – це досі екзотика. Та спорт робить життя цікавішим, веселішим і дозволяє залишатися у відмінній формі.

Зранку обчислити декілька інтегралів та довести пару теорем, а після обіду пограти у футбол та зарядитися позитивними емоціями – саме так проходить типовий день дівчини, що навчається на технічній спеціальності. Хочеться підкреслити, що не зважаючи на стереотипи, наші красуні вкотре доводять відому істину: людина може абсолютно все, головне захотіти. Тому не бійтеся втілювати в життя найбожевільніші та найкреативніші ідеї, впевнено йдіть до поставленої мети!