Кубок ректора з міні-футболу серед викладачів виборов Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук

Протягом вересня – жовтня тривали футбольні спортивні баталії, в яких прийняли участь викладачі та співробітники ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Фінал Кубка ректора розіграли між собою представники Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук та факультету фізичної культури та здоров’я людини. Поєдинок за звання найкращої команди ЧНУ виявився напруженим і видовищним. По-справжньому бійцівський характер продемонстрували представники Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук зрівнявши рахунок під кінець матчу і встановивши остаточний рахунок 2-2. А вже у серії післяматчевих пенальті викладачі ІФТКН перемогли з рахунком 3-1.

Вітання нашим колегам!