Квест-посвята першокурсників ІФТКН в стилі "Гаррі Поттера"

Якщо ви думаєте, що "Хогвартсу" не існує, то ви помиляєтеся. Він ще й як існує, і першокурсники ІФТКН змогли в цьому переконатися. Адже для них 25 та 26 вересня відбулася квест-посвята в стилі "Гаррі Поттера", головною метою якої було - студентів з різних груп познайомити між собою, старшокурсниками та викладачами.

Посвята відбувається щороку, тому, щоб захід був максимально захоплюючим, студентський актив завжди вигадує щось нове. Для початку студентів рандомно поділили на 4 команди: Гриффиндор, Когтевран, Пуффендуй, Слизерин та закріпили за кожною командою викладача-куратора. Щоб виконати завдання квесту, учасникам довелось відвідати контрольні точки, які були в різних частинах міста. Остання локація була найстрашнішою з усіх. Адже, щоб закінчити подорож, "юні чарівники" повинні були відшукати заборонений ліс, в якому панували злі студенти-старшокурсники з мукою, медом, пір’ям і т. д.
Після цього всі дружньо вирушили в головний корпус Хогвартсу. Там їх чекало знайомство з дирекцією Інституту, багато призів і подарунків. Жартівливі конкурси, придумані студентами для студентів, тішили як учасників, так і глядачів. Наприкінці дійства були оголошені результати квесту і всі команди урочисто нагороджували солодкими призами. Також щасливі студенти хором промовили магічну клятку студента.

Цей день запам'ятався надовго для кожного з першокурсників, для їх кураторів, для всіх глядачів та для організаторів. Він залишив після себе багато радісних емоцій та тільки найкращі враження! Хочеться додати наступне: коли протягом всієї посвяти бачиш стільки щасливих, усміхнених облич, тоді розумієш, що життя студента – це щось значно більше за цикл лекцій, лабораторних, практичних занять і семінарів…

Студентський актив щиро дякує всім викладачам та першокурсникам, які взяли участь в квесті. Ви найкращі!