Літній Табір "Інтелект Буковини"

Протягом двох тижнів з 18.06 по 01.07 у Вижниці проходив Літній Табір "Інтелект Буковини", в якому безкоштовно взяли участь понад 100 учнів навчальних закладів Чернівецької області - призерів олімпіад та конкурсів з фізики, хімії, біології та математики.

Програму роботи фізичного напрямку табору розробила та забезпечила кафедра Фізики твердого тіла. Все це відбувалося на фоні надзвичайно гарної природи Карпат.

Метою такого табору являлося створення команд молодих лідерів через навчання, розвиток лідерських якостей, дискусії та формування спільного проекту.

Під час школи відбувалися лекційні та практичні заняття, експедиційні дослідження, творчі зустрічі, навчально-тематичні екскурсії.

А також дозвілля було різноманітним - фізичні квести, ігри, конкурси, змагання, походи... І дощова погода не змогла цьому завадити!!!

Тож даний формат літньої школи дозволив краще засвоїти досить складний матеріал завдяки особливій, вільній та невимушеній, атмосфері між учнями та викладачами під час навчального процесу, а також завдяки поєднанню навчальних занять зі спортивними змаганнями та відпочинком на природі.

Сподіваємося, що цей час був проведений весело та з користю для майбутнього всіх, хто брав участь в заходах. Врахувавши перший досвід у проведенні літньої школи, ми прикладемо максимум зусиль, щоб у наступному році програма була ще цікавішою, насиченішою та різноманітною.