Міжнародна Літня Школа «ECODAM 2017»

З 19 по 22 червня 2017 року представники Відділу комп’ютерних технологій Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук у рамках Угоди про співпрацю між Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича та Ясським університетом А.Й. Кузи взяли участь у щорічній міжнародній Літній Школі з Інформатики 2017 «Еволюційні обчислення в оптимізації та збору даних» (Evolutionary Computing in Optimization and Data Mining, ECODAM – 2017) організовану факультетом комп’ютерних наук Ясського університету ім. А.Й. Кузи.

Зокрема, перед міжнародною науковою спільнотою, свої роботи представили асистенти кафедри Програмного забезпечення комп’ютерних систем: 1) Газдюк К. П. – «Моделювання амебо-подібного руху з використанням методу рухомих клітинних автоматів» 2) Янушевський С. В. – «Хеш-функції на основі клітинних автоматів», асистенти кафедри Комп’ютерних наук: Талах М. В. – «Інформаційна технологія інтелектуального екологічного моніторингу», Довгунь А. Я. – «Оптимізація характеристик перехідних процесів стохастичних систем автоматичного регулювання» та асистент кафедри Комп’ютерних систем та мереж Одайська К. С. – «Визначення рівня гаусового шуму на цифрових зображеннях методом низькочастотної та високочастотної фільтрації».

Перед учасниками конференції виступали знані науковці в галузі комп’ютерних наук, представники США, проректор Массачусетського університету, професор Schuyler Korban (University of Massachusetts Boston, USA), професори Dan Simovici (University of Massachusetts Boston, USA) та Kenneth De Jong (George Mason University, USA) та представник компанії з розробки програмного забезпечення “Quantarium” Cristian Ilac (Seattle, Washington, USA). З боку румунської наукової спільноти запрошеними лекторами були професори Daniela Zaharie (West University, Timișoara, Romania) та Camelia Shira  (Technical University of Cluj-Napoca, Romania).
Після завершення програми Літньої Школи представники Відділу комп’ютерних технологій отримали відповідні сертифікати учасників Літної Школи ECODAM – 2017.

Особливу подяку у проведені заходу висловлюємо організаторам, а саме декану факультету комп’ютерних наук, професору Henri Luchian та заступнику декана, професору Vlad Radulesky.