Міжнародна наукова конференція «SPIE Optics + Photonics 2016»

Аспірант кафедри оптики та видавничо-поліграфічної справи Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ Рябий Павло побував на міжнародній науковій конференції «SPIE Optics + Photonics 2016», яка проходила з 27 серпня по 1 вересня 2016 року в Сан-Дієго, США.

Як відмічає Павло, конференція була проведена на високому рівні, як з боку організаторів, так і з боку гостей-учасників конференції. Захід вирізнився масштабністю, оскільки в ньому прийняли участь представники більш ніж 166 країн світу. Також слід відзначити високий науково-професійний рівень доповідачів. Всі доповіді містили конкретні результати наукових досліджень тому викликали зацікавленість та позитивну оцінку інших учасників конференції. Високий рівень кваліфікації багатьох учасників конференції дозволив надати об’єктивну оцінку результатам представлених досліджень та допоміг колегіально сформулювати перспективи подальшої роботи.

Характерною ознакою конференції стала плідна співпраця науковців та представників виробництва, яка була представлена у вигляді науково-технічної виставки. Також варто відмітити проведення в рамках даної виставки «Ярмарки вакансій», що є актуальним для молодих науковців (студентів, аспірантів). Студенти (аспіранти) могли отримати пропозиції працевлаштування в таких всесвітньовідомих компаніях як «Microsoft», «Intel Corporation» та інші.

Незабутні враження залишило після себе і  місце проведення цього заходу: мальовниче узбережжя Тихого океану (Сан-Дієго, Каліфорнія). Дружня комфортна обстановка конференції  сприяла плідній співпраці учасників та залишила після себе найкращі враження; всі гості були просто окуті увагою та теплом організаторів конференції.

Павло виражає щиру подяку керівництву  Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, на базі якого функціонує студентське відділення Міжнародного товариства інженерів-оптиків (SPIE),  за надану можливість побувати на даній конференції та отримати неоціненний досвід, що допоможе йому в майбутній науковій діяльності.