На базі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ імені Юрія Федьковича, відкрито студентське відділення секції ІЕЕЕ Україна

На базі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відкрито студентське відділення секції ІЕЕЕ Україна.

Інститут інженерів з електротехніки та електроніки "The Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE)" є найбільшим в світі професійним технічним товариством. Засновано товариство у 1884 році групою практиків з електротехнічних дисциплін. На сьогодні Інститут налічує понад 360 000 членів, які проводять і беруть активну участь в її діяльності в 150 країнах світу. Члени IEEE є технічним та науковими фахівцями і здійснюють революційні інженерні досягнення, які змінюють наш світ сьогодні.

Секція ІЕЕЕ Україна заснована 21 листопада 1991 року. На травень 2013 року Секція налічує понад 500 членів ІЕЕЕ та складається з 10 технічних відділень (чаптерів), групи молодих науковців та 5 студентських гілок (бранчів).

На сьогодні, технічні відділення розташовані в Києві, Харкові, Львові, Тернополі, Вінниці та відтепер у Чернівцях.

Інформаційні ресурси ІЕЕЕ:

Координатори відділення в Інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету:

• Доц. Бесага Р.М.
  • Доц. Кушнір М.Я.