Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

На всесвітньому конгресі з фотоніки у Міжнародний рік Світла професора Ангельського О.В. нагородили дипломом EOS FELLOW

З 22 по 25 червня 2015 року у Міжнародному конгрес-центрі м. Мюнхен, Німеччина, відбувся Всесвітній конгрес з Фотоніки World of Photonics Congress 2015 (WPC2015), у якому взяли участь понад 4000 вчених-оптиків з усього світу (http://www.myeos.org/events/wpc2015/eosome). Цей форум – один з головних заходів, що проводяться у науковому світі з нагоди відзначення Міжнародного року світла, оптики та оптичних технологій (International Year of Light and Light-based Technologies), оголошеного ООН у 2015 році.

У рамках конгресу відбулась церемонія нагородження дипломами Європейського оптичного товариства (EOS) науковців, що були обраними дійсними членами (EOS FELLOW) у 2014 році. Звання EOS FELLOW є аналогом звання академіка в Україні і є визнанням видатних наукових досягнень у галузі оптики. Присвоюється науковцям, які зробили значний внесок у галузі оптики та фотоніки, що відображено в наукових працях, монографіях, презентаціях на конференціях, 
- за сприяння організації освіти та керівництву оптичними дослідженнями; 
- за організацію міжнародних наукових конференцій тощо.

 

Усього нагороди такого рівня на цьому форумі отримали чотири вчених з Європи, серед яких вперше за історію присудження цих звань був представник з України професор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, директор інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Олег В’ячеславович Ангельський (http://www.myeos.org/members/fellows). 

 MUNICH ICM International Congress Centre Munich, Germany

Нагороду вручали нинішній та попередній президенти EOS Professor Seppo Honkanen (University of Eastern Finland) та Professor Paul Urbach (TU Delft, Netherlands) (http://www.myeos.org/about/organization), a також Голова комісії по проведенню виборів Professor Pierre Chavel (Institute d’Optique Graduate School, France).

Вручення диплому президентом
EOS Professor Seppo Honkanen (University of Eastern Finland) професору Олегу В’ячеславовичу Ангельському 

Професор Олег В’ячеславович Ангельський та професор Pierre Chavel
(Institute d’Optique Graduate School, France)