На знак поваги до наукового подвигу видатного буковинського вченого

12 березня прес-центр Чернівецької обласної ради (http://oblrada.cv.ua/news/60704/) повідомив про те, що керівник крайової представницької влади Іван Мунтян від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто щиро привітав видатного українського науковця, директора Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, академіка Академії наук вищої школи України, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри кореляційної оптики Олега В’ячеславовича Ангельського з нагоди нового визначного  досягнення: за підсумками 2017 року наш славетний земляк, всесвітньо відомий вчений Олег Ангельський нагороджений іменними сертифікатами Міжнародного товариства з оптики і фотоніки(SPIE) за кращі рецензії наукових статей двох найавторитетніших галузевих журналів -  Optical Engineering та Journal of Biomedical Optics.

Голова Чернівецької обласної ради побажав нашому видатному краянину міцного здоров’я, Божого благословення, нових здобутків та перемог на благородній ниві розвитку вітчизняної та світової науки і техніки.