Наука в провінційних університетах є!

Повертаючись до аналізу статті  О. П. Демченка “Наука у провінційних університетах? Вона існує!”, яка нещодавно була надрукована у центральній газеті “Дзеркало тижня”.

Не  приховуємо гордості за нашу рідну  Alma mater.

Актуальність та важливість публікації  об’єктивно підкреслює величезна кількість прочитань  і схвалень – більше 500.

Солідним підтвердженням цього є і позитивні відгуки  у Міністерстві  освіти і науки України  та Національній академії наук України.

Стаття  виставлена з позитивними коментарями на сайті в.о. Голови Чернівецької  обласної держадміністрації п. Павлюка М.В., який, до речі, є випускником  нашого університету.

Хочу зазначити, що інформаційний успіх  матеріалів про Чернівецький національний університет  ім. Ю. Федьковича свідчить про його правильний і стратегічний курс по формуванню підвалин сучасного інноваційного університету. До речі,  це повністю відповідає  світовим трендам, згідно яких не існує центральних і провінційних університетів. Яскравим прикладом цього  є університетська мережа в Німеччині. Зокрема, у ТОР10  найкращих університетів Німеччини входять  6 “провінційних” , в яких підготовлено понад 85% всіх лауреатів Нобелівської премії у різних галузях. Хочеться подякувати проф. О.П.Демченку, який помітив позитивні європейські тенденції в нашому ЧНУ ім. Ю. Федьковича. В свою чергу і його “помітили” – йому присуджено престижну премію Американського біофізичного товариства  ім. Георга Вебера.

Олександре Петровичу, вітаємо!!!

Ушенко О. Г.