Науковий семінар ІФТКН вібдудеться 25 червня в середу о 15 годині у Б310 аудиторії корпус 9

25 червня в середу о 15 годині у Б310 аудиторії корпус 9 відбудеться науковий семінар Інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук

Доповідьзаматеріаламидокторськоїдисертації

"Отримання, властивостітазастосуваннянаноматеріалівнаоснові напівпровідниківCdS, CdTe, ZnO"

Доповідач:

ФедівВолодимирІванович- кафедра біологічної фізики та медінформатики Буковинського державного медичного університету.

Науковий консультант:

СавчукАндрійЙосипович- доктор фіз.-мат. наук, професор, завідувач кафедри фізики напівпровідників та наноструктур Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.