НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ СЕМІНАР

Компанія LANGATE

НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ СЕМІНАР

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ комп’ютерних технологій проводить науково-технічний семінар з інформаційної безпеки. Призначення семінару — обмін думками та підвищення наукового і технічного рівня в галузі захисту інформації викладачів та студентів Чернівецького національного унівреистету.

Засідання семінару відбудеться 10 грудня 2015 року за адресою: м.Чернівці, вул. Університетська, 28, корпус №1, ауд. 8. Початок засідання о 10 годині.

Доповіді:

1. Доктор фіз.-мат. наук, професор (кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича) Остапов Сергій Едуардович: Криптографія на основі клітинних автоматів.

2. Доктор технічних наук, професор (кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем НТУУ “Київський політехнічний інститут”) Терейковський Ігор Анатолійович: Нейромережеві моделі, методи та засоби розпізнавання кібератак.

3. Кандидат технічних наук, доцент (кафедра інформаційних систем Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця) Євсеєв Сергій Петрович: Інтегровані механізми забезпечення прихованості та достовірності даних. Моніторинг методів двофакторної аутентифікації.

4. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент (кафедра комп’ютерних систем та мереж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича) Танасюк Юлія Володимирівна: Дослідження та розробка хеш-функції на основі клітинних автоматів.

5. Асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Вацек Діана Орестівна: Дослідження та розробка блокового шифру на основі клітинних автоматів.

6. Керівник інноваційних проектів компанії “Лангейт” Сергій Кушнір: Безпека людини в інформаційній мережі та в світі інтернету речей.