Науковці ЧНУ брали участь у роботі літньої школи для молодих вчених в місті Ясси, Румунія

З 21 по 24 червня 2015 року делегація Чернівецького національного  університету брала участь у роботі літньої школи для молодих вчених, яка проводилась на базі університету Александру Іоана Кузи в місті Ясси, Румунія. Основним напрямком роботи школи були еволюційні обчислення в оптимізації та аналізі даних (Evolutionary Computing in Optimization and Data Mining – ECODAM). Делегація ЧНУ була представлена викладачами інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук (Макарчуком Романом, Пшеничним Олексієм, Вацек Діаною, Лісовенко Іриною, Д’яченко Лілією) і факультету математики та інформатики (Краснокутською Інессою, Дорошем Андрієм та Любарщуком Євгеном).

Науковці ЧНУ під час літньої школи у м. Ясси (Румунія)

Кожен з учасників літньої школи представив доповідь про свою наукову діяльність англійською мовою.

Науковці ЧНУ з колегами з Молдови

Науковці ЧНУ з директором літньої школи професором Henri Luchian

Протягом роботи школи її учасники слухали цікаві доповіді запрошених вчених з різних країн світу, зокрема з США, Австралії,  Люксембургу, Мексики та Великобританії, а також мали можливість оглянути старовинне місто Ясси, його особливу архітектуру.