Науковці ІФТКН ЧНУ публікуються у якісних наукових виданнях світу

В липні 2013 року у відомому видавництві Springer (New York) було опубліковано друге видання колективної монографії "Довідник з когерентних оптичних методів. Біомедична діагностика, моніторинг довкілля та матеріалознавство".

Було повідомлено, що з часу онлайн публікації було здійснено 6246 завантажень електронної версії монографії. Даний факт свідчить про те, що монографія входить до топ 25% найбільш завантажуваних електронних книг у зібранні Springer.

Монографія містить два розділи наукових груп Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук та Буковинського державного медичного університету, а саме:

Розділ 2 "Метрологія когерентності та поляризації методами сингулярної оптики" авторів О.В. Ангельського, П.В. Полянського, П.П. Максимяка та І.І. Мохуня;

Розділ 3 "Діагностика структури та фізіологічного стану двопроменезаломлюючих біологічних тканин: статистичний, кореляційний та топологічних підходи" авторів Ю.О. Ушенко, Т.М. Бойчука, В.Т. Бачинського та О.П. Мінцера.

З он-лайн версією монографії можна ознайомитись на link.springer